facebook_page_plugin

Dama z Pasją

Marta Franczak, specjalistka ds. public relations, doradca rodzinny. Mama trójki dzieci. Wraz z mężem Arkadiuszem, prowadzi spotkania rozwojowe dla małżeństw i singli1 oraz spotkania dla narzeczonych w ramach przygotowania do sakramentu małżeństwa.

Świat Kobiet - wywiad z Teresą Król

.   

Janina Janica–Piechota: absolwentka AGH, z zawodu i zamiłowania dyplomowany nauczyciel matematyki, społecznik, od 40 lat w udanym związku małżeńskim. Zasiada w Radzie Akcji Katolickiej na szczeblu diecezjalnym. Radna Powiatu Bielskiego. Od roku 1992 – przez 3 kadencje - radna gminy Wilkowice.

Edyta Sowa: mama Judyty, Jonasza, Nadii i Aniołka Nikodema. Od 20 lat w związku małżeńskim z Andrzejem, który jest z zawodu profilaktykiem uzależnień. Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego o specjalności pedagog rodzinny i właścicielka firmy  PROFAMILIA.

 Małgorzata Pilch 

polonistka - doktor nauk humanistycznych, zafascynowana teatrem awangardowym i awangardowością Ekip Notre-Dame. Mama 6-letniego Jasia i 5-letniego Antosia. Od 10 lat jest w udanym związku małżeńskim z Jarkiem, który... nie zawsze podziela jej pasje.

Gośćmi Jagody Podolak są  Damy z pasją z Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców Talent.
Panie rozmawiają o kreatywności biznesowej, mentoringu biblijnym i geniuszu kobiety!

Wioletta Holak; zawodowo rzeczoznawca majątkowy, biegła sądowa i wykładowca akademicki. Prywatnie: od 16 lat spełniona żona Przemka, który jest nauczycielem oraz mama dwójki nastoletnich dzieci.
Zaangażowana w Duszpasterstwo Pracodawców i Przedsiębiorców TALENT.
Mieszkanka Głębowic (powiat oświęcimski).

 

Beata Gebauer- adwokat, mama 5 synów i 26 letniej córki Ani. Najmłodszy syn Franek ma 5 lat. Od 28 lat jest szczęśliwą żoną Grzegorza, który jest prawnikiem. Związana ze wspólnotą „Miasto na Górze”.

Beata Borowska - adiunkt; dr habilitowany w Katedrze Chóralistyki Akademii Muzycznej w Katowicach, od 20 lat dyrygent Bielskiego Chóru Kameralnego, nominowana do nagrody IKARA za osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki. Szczęśliwa mama Krzysztofa, Marcina, Wojtka i Michasia. Wywiad tekstowy + .mp3 do odsłuchania

Katarzyna Sylwestrzak, z zawodu polonistka, z wyboru misjonarka świecka, z zamiłowania przewodnik beskidzki. Singielka.

 Tak sobie myślę Kaśka, że ty jesteś trochę, jak Mikael Blomkvist z Millenium Larssona- ciągle na tropie ważnych spraw...

Szczerze mówiąc zaskoczyłaś mnie tym porównaniem. Myślę, że może gdzieś tam jakaś iskierka, która nas łączy jest...Z tym że te moje ważne sprawy chyba mają trochę większy przebieg !

facebook_page_plugin