Biżuteria

Sześćdziesiąta rocznica ślubu

Sześćdziesiąta rocznica ślubu

Gody małżeńskie to wyjątkowy czas w historii każdego związku, który pozwala na chwilę refleksji. Stanowią one swego rodzaju podsumowanie przeżytych już wspólnie lat oraz motor napędowy do spędzenia kolejnych. Większość rocznic wyróżnia się niepowtarzalną nazwą, która jest odzwierciedleniem stażu w małżeństwie. Sześćdziesiątą z nich nazwiemy diamentową. Tak szlachetny i trwały kamień ma wskazywać na niezwykle głęboką relację zakochanych. W końcu para ma za sobą już wiele lepszych i gorszych chwil, które z całą pewnością umocniły łączące ich uczucie. Będąc ze sobą tak długo małżonkowie nie wyobrażają sobie już życia w pojedynkę. Śmiało można rzec, iż po sześćdziesięciu latach w małżeństwie stali się oni nierozerwalną jednością. 

Prezent z okazji 60. rocznicy ślubu

Diamentowa rocznica ślubu to idealna okazja, aby rozpieścić swoją ukochaną biżuterią z tym wyjątkowym kamieniem szlachetnym. W końcu tak imponujący staż powinien być uczczony w równie spektakularny sposób. Cudownym pomysłem będzie także odrestaurowanie symboli miłości. Pierścionek zaręczynowy i obrączka ślubna z pewnością straciły już dawny blask. Nadanie im drugiego życia będzie cudownym wyrazem szacunku i przywiązania. Kolejnym pomysłem na prezent jest obraz z drzewem genealogicznym. Przez tak wiele lat zakochani z pewnością stworzyli rodzinę, która stała się wielopokoleniowa. Zebranie wszystkich członków familii w jednym obrazie to niezwykle wzruszający podarunek. 

Celebracja diamentowej rocznicy ślubu 

Świętowanie diamentowych godów małżeńskich powinno być huczne. Jest to niesamowicie wyjątkowa okazja, która powinna być celebrowana nie tylko przez was, ale także przez waszych najbliższych. Świetnym sposobem na uczczenie okrągłej rocznicy będzie zorganizowanie przyjęcia. Może być to zarówno obiad w restauracji, jak i impreza z orkiestrą. Takie spotkanie często poprzedzone jest przez mszę, na której zakochani odnawiają swoją przysięgę małżeńską. To magiczne przeżycie wzrusza nawet największych twardzieli. 

Udostępnij