Biżuteria

Zaręczyny w domu

Zaręczyny w domu

Kiedy miłość połączy dwa serca, ich świat zaczyna się powoli zmieniać. Niewinne spotkania z czasem przeradzają się w romantyczne randki, a druga połówka staje się coraz większą częścią naszego życia. Wspólnie spędzone dni, miesiące, a później lata utwierdzają nas w przekonaniu, że to właśnie z tą osobą chcemy spędzić resztę naszych dni. Zaręczyny to tradycyjny sposób na wyrażenie tego uczucia. Odbywają się one w różnych okolicznościach – na ekskluzywnych wakacjach, w restauracji, a nawet w domu. Ta ostatnia propozycja jest mimo swojej prostoty, niezwykle intymna. Odrobina kreatywności może zmienić mieszkanie w niesamowicie romantyczne miejsce. Wystarczą świece, płatki róż, spokojna muzyka i nastrojowa kąpiel z pachnącymi olejkami. Tak prywatna lokalizacja dodaje oświadczynom magicznej atmosfery, dzięki niej wasz wyjątkowy moment nie zostanie zakłócony przez przypadkowych przechodniów. Ta chwila będzie niezapomniana. 

Zaręczyny w rodzinnym gronie

Prywatność w czasie zaręczyn jest na ogół bardzo pożądana. Znaczna część par marzy, aby ta magiczna chwila pozostała jedynie między nimi. Niektórzy jednak woleliby podzielić się swoim szczęściem z najbliższymi. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu dla wielu z nas rodzina jest absolutnym priorytetem. Jeśli wiesz, że twoja ukochana chciałaby, aby jej bliscy mogli uczestniczyć w tym ważnym momencie, przygotuj dla niej niespodziankę. Postaraj się, aby członkowie rodziny pozostali niezauważeni podczas przyjścia wybranki. Niespodziewana obecność bliskich mogłaby wzbudzić w niej podejrzenia. Jeśli zauważy rodzinę dopiero po przyjęciu pierścionka, ponownie się zaskoczy, a łzy szczęścia z pewnością ozdobią jej policzki. 

Wybór pierścionka zaręczynowego

Nie ma sprawdzonego przepisu na idealny pierścionek zaręczynowy. Każda kobieta ma inny gust, dlatego wybrany symbol miłości powinien być absolutnie wyjątkowy. Jeśli nie wiesz, w jakich ozdobach gustuje twoja druga połówka, postaraj się skonsultować z jej najlepszą przyjaciółką. Z pewnością pomoże ci dokonać odpowiedniego wyboru. Zwróć uwagę także na biżuterię, która znajduje się w szkatułce ukochanej. Przeważający w niej kruszec będzie niezwykle cenną wskazówką.  

 

Udostępnij